Jeżeli jesteś wstanie kupić sobie maseczkę, zrób to! Nie korzystaj z darmowych, sprawdź gdzie kupić.

Proszę udostępnij naszą stronę gdziekupicmaske.pl, tak nam możesz pomóc.

Rozdaliśmy za darmo ponad 10 tys maseczek w kilka dni… Niestety część z nich trafiło na sprzedaż 🙁 Dlatego musimy zmienić zasady rozdawania.

Jeśli reprezentujesz szpital, DPS, organizacje, służby itp. i potrzebujecie maseczek jest możliwość otrzymać ją kompletnie za darmo! Pracownicy firmy Halux II zdecydowali się na pracę charytatywną. Należy również pamiętać, że maski są przeznaczone dla osób, które faktycznie ich potrzebują.

Jak zamówić darmową maseczkę?

W pierwszej kolejności należy napisać wiadomość prywatną (adres FanPage pod który piszemy) lub sms pod nr telefonu 512 382 432.

Wspomnijcie ze jesteście z strony gdziekupicmaske.pl

Maseczki można odebrać na dwa sposoby:

Odbiór osobisty pod adresem: ul. Zborowskiego 96/98
26-600 Radom
w godzinach 8-18 (pon-sob) .

Odbiór zdalny: zamawiamy i opłacamy kuriera pod wyżej wskazany adres, który odbiera od firmy Halux II maseczki i wysyła do was. Najlepiej połączyć kilka zamówień w jedno.

Potrzebna pomoc w pozyskaniu materiałów!

Firma zwraca się z prośbą o dobrowolne dotacje i pomoc w postaci materiałów do produkcji masek takich jak dzianina, gumki czy dodatki. W tym celu prosimy napisać tutaj.

My natomiast zachęcamy do kupienia produktów oferowanych przez firmę Halux II – Polska odzież dziecięca, jest to dlatego polski producent odzieży niemowlęcej i dziecięcej. Ofertę firmy znajdziecie pod tym adresem: http://www.halux2.com.pl/oferta

Udostępnij!